loader image

Poczytaj

O nas

Rok 1990. Wtedy wszystko się zaczęło.

Jako grupa Przyjaciół zainteresowanych szeroko pojętym Rozwojem Osobistym i Duchowością postanowiliśmy stworzyć przestrzeń, w której moglibyśmy się spotykać, rozmawiać, celebrować Życie, uczyć od siebie nawzajem, rozwijać osobiście.

Tak rozpoczyna się historia Spokojnej Doliny, chociaż jak nam się wydaje, Intencja powstania tego miejsca zainicjowana została dużo, dużo wcześniej a sam Beskid Wyspowy był nam Przeznaczony.

Wspólnie uczymy się żyć w harmonii ze sobą, ludźmi i przyrodą, uczymy się także uważności w życiu i współpracy. Jesteśmy w ciągłej Podróży, nadal rozwijamy się i przemierzamy nowe Ścieżki. Transformacja trwa. Nie cel, a Droga jest najważniejsza…

Ze względu na profil tego miejsca nie spożywamy alkoholu, używek psychoaktywnych oraz mięsa na terenie Fundacji.  

Specjalizujemy się w kuchni wegetariańskiej oraz wegańskiej. 

Dysponujemy 22 miejscami noclegowymi oraz salą warsztatową dla grup. Z budynku można również korzystać indywidualnie, umawiając wcześniej termin przyjazdu i czas pobytu. Serdecznie Zapraszamy ! 

Piękne widoki, czyste powietrze, przyroda i cisza. Tutaj czas płynie inaczej. To wszystko sprawia że jest to idealne miejsce na regenerację, naukę oraz doświadczanie głębokiego kontaktu ze sobą.

zapraszamy do

Kontaktu

Zadzwoń lub napisz do nas

+48 573-453-567  

org@spokojnadolina1.pl 

Znajdujemy się 65km od Krakowa

145 Rozdziele, 32-731

jak do nas trafić?